Elit Perde - Levent Zengin Logo

Kataloglar

Natural Small Katalog
Natural Small Katalog


Naturel desenlerin (botanik, taş desen gibi) yer aldığı yerli duvar kağıdı kataloğudur.

PDF AÇ
WARNER BROS Çocuk Duvar Kağıtları
WARNER BROS Çocuk Duvar Kağıtları

Adawall Warner Bros çocuk odası duvar kağıtları kataloğudur.

PDF AÇ
Özel baskı Duvar kağıdı örnekleri
Özel baskı Duvar kağıdı örnekleri


Duvarlarınızda size özel görseller görmek ister misiniz?
Dijital kataloğumuzu inceleyebilir daha fazla görsele www.shutterstock.com sitesinden ulabilirsiniz.

Ya da Google Drive klasörümüzden seçim yapabilirsiniz. https://drive.google.com/drive/folders/1RieTAZU-sIabVOwtAGLx9QlASEN0gPty?usp=sharing

PDF AÇ
AKUSTİK DUVAR KAĞIDI
AKUSTİK DUVAR KAĞIDI

Dünya’da bir ilk olan non-woven tabanlı, tekstil yüzeyli ve en yüksek “αw” değerine sahip AdaWall Akustik Duvar Kâğıdı serisi

PDF AÇ
Ada Kids Çocuk Odası Duvar Kağıdı
Ada Kids Çocuk Odası Duvar Kağıdı
Küçüklerimiz için gerçek ötesi dünya da, gündelik hayat kadar sahici ve albenili. Bu doğrultuda, AdaWall olarak bizler de, çocuklar için bir şeyler yapmaya karar verdik ve sevdiği çizgi film karakterini hayatına dahil ettikçe mutlu olan çocukların, odalarında yani kendi dünyalarında hayallerini kağıtlandıralım istedik. “Ada Kids” ismini verdiğimiz bu katalogda ağırlıklı olarak DC karakterlerine yani Batman, Superman, Wonderwoman vs. gibi kahraman yönüyle öne çıkan savaşçılara; Tom ve Jerry’nin yetmiş yedi yıldır süren dost-düşman ilişkisinden güldürücü kesitlere; Taş Devri’nin masum ve komik yüzü Çakmaktaş Ailesi’nin sevimli hallerine ve Looney Tunes karakterlerinin her biri kendine has Silvester, Tweety, Tazmanya Canavarı ve Bugs Bunny gibi maceracı rollerine rastlayacaksınız.
 
Hitap ettiği 0-15 yaş aralığı ile birçok çocuğun odasına dokunmaya hazırlanan “Ada Kids” kataloğundaki kâğıtlarımız, gözlem gücü ve ilham verici yaklaşımlarıyla hayatımıza renk katan çocuklarımızı mutlu etmek üzere tasarlandı. Tamamen çocuklara özgü hazırlanan ilk duvar kağıdı koleksiyonumuzu beğeninize sunmaktan mutluluk duyarız…
 
İsim: ADA KIDS
 
Rulo Eni: 1.06 m  - Rulo Boyu: 10 m
 
Kağıt Türü: NonWoven + Vinyl Kaplı 
 
Uygulama Yöntemi : Tutkal Kağıda Sürülmeli

 

PDF AÇ
SIGNATURE
SIGNATURE

 

Antika havasındaki cesur ve şık desenleri, renkli, iddialı ve zarif şablon tasarımları ile “Signature” koleksiyonu size bir Ortaçağ Avrupa ailesinin zarafetini ve lüksünü verecektir. Yumuşak doku ve hassas parlaklıktan lükslüğe kadar, eski duyguları kapsayacak, ılımlı ve kadınsı bir güzelliği hissetmenizi sağlayacaktır. Diğer şeylerin yanı sıra, tarihe ve geleneğe sadık bir markanın değerini dikkate alıyoruz. Üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin şıklığını yitirmeyen zamansız mücevherler misali bu kraliyet ortamı havasındaki klasik süslemeler ve sanatsal tasarımlar, duvar uygulamaları ile mekânınızın itibarını artıracaktır.
 
İsim: SIGNATURE
Seri Numarası:  1001 - 1014
Rulo Eni: 1.06 m - Rulo Boyu: 10 m
Kağıt Türü: NonWoven + Vinyl kaplı + Deep Emboss 

 

PDF AÇ
ALFA
ALFA
“Alfa” duvar kağıdı koleksiyonunun ilham noktası, görsel bir tanım getirmek istediğimiz fikirler ve soyut konseptlerden ileri geliyor. Güven, liderlik, güç, sakinlik, sadelik ve derinlik bu koleksiyonu yansıtan soyut konsept ve özelliklerin bir kısmı… Ayrıca seri, doğa imzalı dengeli renk tonlarından bize yansıyan hisler aracılığıyla yaratılan şablonlar da içeriyor. Tekstilden yola çıkılarak geliştirilen “Alfa” koleksiyonu, dengeli ve minimal iç tasarımlar ile sade fakat göz alıcı bir güzelliğe nasıl ulaşabileceğinizi gösteriyor.
 
İsim - ALFA 
 
Rulo Eni - 1.06 m - Rulo Boyu- 15.6 m
 
Kağıt Türü - Kağıt Taban + Vinil Kaplı
 

 

PDF AÇ
ANKA
ANKA
“Anka”… Doğamızdaki ve çevremizdeki güzel detaylardan ve motiflerden ilham alan bir tasarım serisi... Minimal arka fonlar ya da çok cesur şablonlar; her ikisini de bu duvar kağıdı kataloğunda bulabilirsiniz. İnanılmaz 3D etkisi ile muhteşem tasarım elementlerini odalarınıza getirir ve modern stilleriyle size eşlik eder. “Anka” duvar kağıdı koleksiyonu, AdaWall tarafından tasarlanıp üretilen ilk katalogdur. Ancak bu ilk, yenilenmiş bir firmanın duvar kağıdı sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi doğrultusunda oluşturulmuştur.
 
Hatırı sayılır bir bilgi birikimi sayesinde sektörün ihtiyacı olan kaliteyi en üst seviyede sunabilecek bir altyapı ile harmanlanmıştır. Bu sayede “Anka” duvar kağıdı koleksiyonu, aslında uzun zamandır sahip olunan bir başarıyı ön plana çıkarmakta; AdaWall’un tüm dünyadaki duvar kaplama sektöründe kendini kanıtlamasıyla daha da artırdığı bir popülariteye, takipçi kitlesine ve profesyonelliğe imza atmaktadır.
 
İsim - ANKA
 
Rulo Eni - 1.06 m - Rulo Boyu - 15.6 m
 
Kağıt Türü - Kağıt Taban+ Vinil Kaplı
 
PDF AÇ
Moneta Poster Duvar Kağıdı
Moneta Poster Duvar Kağıdı
“Moneta” Poster kataloğu modern, göz alıcı, taptaze ve bakmaya doyamayacağınız tasarımlardan oluşur. Yüksek çözünürlüklü görseller ve şablonlar sayesinde, yarattığınız iç mekan tasarımını güçlendiren en önemli etkenlerden biri haline gelir. Odanıza kişiye özgü bir hava ve eşsizlik katar. Bu koleksiyonda kuşbakışı şehir ve doğa manzaraları, otomotiv tutkunları için araçlar, ofis ortamınıza hareket katacak şık haritalar, rengârenk kuşlar, palmiye yaprakları ve tropikal orman şablonları gibi varyasyonları harika birçok popüler görsel bulabilirsiniz. “Moneta” ürünlerini, metrekaresi 300 gram olan non-woven kağıtlarda ve 3 farklı yüzey dokusu seçeneği ile sunmaktayız. Ayrıca istenilen ebatta duvarınıza uygun özel üretim yapılabilmektedir.
 
 
İsim: MONETA POSTER
 
Rulo Eni: 1.05 m - Rulo Boyu: İstenilen Ebatta
 
Paketleme: 1 Rulo / İstenilen Boyutta
 
Kağıt Türü: Non-Woven + Vinyl Kaplı
PDF AÇ
Amazon Poster Duvar Kağıdı
Amazon Poster Duvar Kağıdı
“Amazon” kataloğunda kayıp bir cenneti, uzaktaki maceraları vadediyor. “Amazon” poster kataloğumuzdaki manzaralar bizi yemyeşil bitki örtüsüyle ormanın kalbine sokarken, unutulmuş bir rüyanın tatlılığını da yeşilin tonlarıyla birleştiriyor. Bu özel koleksiyon içerdiği büyük boy el çizimi bitki ve hayvan resimleriyle iç mekânlarınızı ferah bir ormana dönüştürüyor ve evinizi enfes bir orman kokusuyla dolduruyor. “Amazon” ürünlerini, metre karesi 300 gram olan non-woven kağıtlarda ve 5 farklı yüzey dokusu seçeneği ile sunmaktayız. Kataloğun içerisinde her desenin renk seçeneklerini ve yüzey dokularını görebilirsiniz. Ayrıca istenilen ebatta duvarınıza uygun özel üretim yapılabilmektedir.
 
 
İsim: AMAZON POSTER
 
Rulo Eni: 1.05 m  - Rulo Boyu: İstenilen Ebatta
 
Paketleme: 1 Rulo / Özel Paket
 
Kağıt Türü: NonWoven + Vinyl Kaplı 
PDF AÇ
İndigo Duvar Kağıdı
İndigo Duvar Kağıdı
Çok az sayıda tasarımla güzel, cesur, çekici ve renkli bir duvar kağıdı yaratılabilir. Eğer siz de taze, canlı ve enerjisi yüksek ortamlar oluşturmak için böyle bir duvar kağıdı arıyorsanız AdaWall imzalı dördüncü katalog olan “Indigo” tam da size göre! Koleksiyon, modern şablonlara, geometrik şekillerden oluşan benzersiz tasarımlara ve mekana derinlik veren tarz sahibi desenlere sahiptir. Palmiye ağaçlarından ve mermerden ilham alan doğa temalı tasarımları sayesinde sizi kendine çeker ve size görsel efektlerle tazelenme imkanı sunar. Bu katalogdaki duvar kağıtlarının hepsi birinden farklı tasarımlara sahiptir ancak hepsinin ortak bir noktası vardır; o da özel bir atmosfer yaratan eşsiz iç tasarımlara imza atmaktır.
 
İsim - INDIGO 
 
Rulo Eni - 1.06 m - Rulo Boyu- 10 m
 

 

PDF AÇ
TROPICANO Duvar Kağıdı
TROPICANO Duvar Kağıdı

Birçoğumuz rahatlamak, kafamızdaki sorunlardan uzaklaşmak ve pozitif hissetmek için maviye, yeşile kısaca doğaya ve renklere sarılırız. Bu sebeple sizleri, doğanın eşsiz güzellikteki görüntüleri, alabildiğine uzanan yeşili, tekrar canlanan renkleri ve yeniden açan çiçekleri ile ruhumuza dokunan bir katalogla buluşturmak istedik. Renkleri sanata dönüştüren AdaWall; insanları etkisi altına alan bu tropikal hissi duvar kağıtlarına yansıtmak üzere tropikal yağmur ormanlarından ilham almaya karar verdi ve bu doğrultuda özel bir koleksiyon geliştirdi.

İsim: TROPICANO

Rulo Eni: 1.06 m - Rulo Boyu: 15.6 m

Kağıt Türü: Kağıt taban + Vinyl kaplı 

 

PDF AÇ

SOSYAL MEDYA

  • Elit Perde - Levent Zengin Logo
  • Elit Perde - Levent Zengin Logo
  • Elit Perde - Levent Zengin Logo
Tüm yenilikleri, kampanyalarımızı bizi takip ederek kolayca öğrenebilirsiniz. Sosyal Medya’da bizi takip edin..!