Elit Perde - Levent Zengin Logo

Ürün Kodu: Jaluzi Perde 1

Ürün Açıklaması:

Jaluzi Perde 16mm , 25mm veya 50mm genişliğindeki alüminyum şeritlerin iplere dizilerek üst kasa kısmı içinde gizli çalıştırma mekanizması sayesinde plastik çubuk özelliği ile 180 derece aşağı ve yukarı hareket ettirilebilmektedir. Jaluzilerde renk seçenekleri düz renk jaluzi ana ve ara renkler olmakla beraber, ahşap görünümlü jaluzi çeşitleri ve üzerinde delikler bulunan perfore jaluzi adı verilen delikli jaluzi çeşidi de ayrı bir seçenektir.

Jaluzilere düzenli temizlik yapıldığı takdirde daha uzun süreli kullanılabilmektedir. Temizlikte dikkat edilecek husus alüminyum bantlara zarar vermeden yumuşak nemli bir bezle silinerek temizlenebilir. Ayrıca statik plastik yumuşak toz alıcı yumuşak fırçalarla da tozu alınabilir. Montajı kolay ekonomik bir üründür.

Alüminyum jaluzi perdeler; U şeklinde kasa ile aynı renkte paslanmaz ve fırınlanmış slaytlar ve hareketliliği sağlayan mekanizmalar bir araya getirilerek istenilen ölçülerde üretilebilmektedir.

Alüminyum jaluzi güneşten etkilenmeyen, polikarbon şeffaf çubuk ve şeffaf kapağı sayesinde ayarlanabilmekte ve bu sayede dışarısını görme ve iç kısmı göstermeme konforunu yaşatmaktadır. Tavana, duvara ve kasa içine kolaylıkla monte edilmesinin yanı sıra alttan sabitleme ve zegil sistemi sayesinde hareket eden pencerelerde kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

 

Eğri mekanlarda da jaluzi uygulaması yapılabilmektedir. Alüminyum jaluzi kullanım hataları yapılmadığı durumlarda dayanıklı bir malzemedir. Slaytların yere paralel hale getirilmeden yukarı doğru toplanmak istenmesi, temizleme esnasında slaytların bükülmesi, pencere kapatılırken jaluzinin arada kalması veya eşyaların slaytların üzerine yaslanması gibi durumlara dikkat edildiği taktirde jaluzi perdeniz uzun yıllar işlevselliğini koruyacak ve odanızın, büronuzun şıklığını tamamlayacaktır. Alüminyum jaluzi perdelerin temizliği slaytların tek tek tozunu almak sureti ile sıklıkla yapılmalıdır.

SOSYAL MEDYA

  • Elit Perde - Levent Zengin Logo
  • Elit Perde - Levent Zengin Logo
  • Elit Perde - Levent Zengin Logo
Tüm yenilikleri, kampanyalarımızı bizi takip ederek kolayca öğrenebilirsiniz. Sosyal Medya’da bizi takip edin..!