Elit Perde - Levent Zengin Logo

Ürün Kodu: Stor Perde 4

Ürün Açıklaması:

Stor perde gerek evlerde, gerekse iş yerlerinde kullanılabilen dizayn bütünlüğünü en sade biçimde yansıtabilen perde sistemidir. Stor perdelere yaylı, mekanik ve motorlu mekanizmalar kullanılarak hareketlilik sağlanmaktadır. Stor perdeler zincirli veya yaylı bir mekanizma ile kumaşın alüminyum boru üzerine sarılması esasına dayanan bir sisteme sahiptir.

Stor perdeler çok geniş kumaş ve renk seçenekleri ile mekân dekorasyonlarına getirdiği sade ve yalın yaklaşım sayesinde pratik çözümler sunar. Stor perdeler benzersiz desenleri ve renk koleksiyonu ile güneş geçiren (polyester, keten tül. coton), yarı geçirgen (dimout), hiç geçirmeyen (blackout) kumaşlara kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Stor perdeler tek başlarına kullanılabildiği gibi tül perdelerin arkasında güneş kırıcı veya güneşi hiç geçirmeyen (blackout) olarak da kullanılabilir.

Dijital baskı yöntemi kullanılarak resim ve logo ile zenginleştirilen stor perdeleriniz dekorasyonunuza katkı sağlayabilir.

Stor perde yıkanmaz; nemli bezle apresi zedelenmeden silinebilir. Kumaşın sertleşmesini sağlayan apre tozun nüfus etmesini önleyecek özelliğe sahip olduğundan ufak lekeler kurşun kalem silgisi ve alkol ile kolaylıkla temizlenebilir. Kumaşın kırılmamasına özellikle özen gösterilmelidir.  

SOSYAL MEDYA

  • Elit Perde - Levent Zengin Logo
  • Elit Perde - Levent Zengin Logo
  • Elit Perde - Levent Zengin Logo
Tüm yenilikleri, kampanyalarımızı bizi takip ederek kolayca öğrenebilirsiniz. Sosyal Medya’da bizi takip edin..!